Tasarim & Kodlama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
Ykytasarim
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Vote_lcapUsb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Voting_barUsb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Vote_rcap 
sende gel
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Vote_lcapUsb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Voting_barUsb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Vote_rcap 

Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular
» 720izleyin
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyPaz Kas. 08, 2015 4:14 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Keramiya Film Teması
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:43 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Silidersiz Sade Film Dizi Teması indir
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:33 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Üst Slideri Youtube geçişli indir
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:03 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger renkli film sayfasi
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 8:56 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Siyah Film 1 teması
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 8:44 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Kırmızılı Sevgili index
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:37 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Siyah zakum çiçekli index
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:36 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Siyah pembe Güllü index
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:33 pm tarafından Ykytasarim

Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8

Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Empty Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8

Mesaj tarafından Ykytasarim Perş. Kas. 05, 2015 9:29 pm

Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Usb+flash+disk+icon

Usb den format, flash tan format resimli, usb flaşh format hazırlama, resimli, windows 8 usb den format atma

Merhaba arkadaşlar bu konuda Xp işletim sistemini format atmak bir flash diskten nasıl format diski hazırlanır onu anlatacağım.

Diğer siteler gibi çok uzun ve karmaşık bir anlatım yerine çok sade ve çok basit bir şekilde anlatacağım...

Elinizde olması gereken malzemeler:
1- Bir adet optik sürücü. (Cd-r/w )
2- Bir adet saf xp format cd si (güncelleme, şifre girme, program ekleme ya da çıkarılma yapılmamış olması gerekir. Çünkü böyle oynanmış olanları sorun çıkarıyor.)
3- 1 adet en az 2 gb flash disk.
4- Dosyaları flash diske yazmak için program.( Win Setup From USB)

Linke tıklayın ve programı indirip kurun.
(Vista veya win7 sistemlerinden birini kullanıyorsanız programa sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

• Öncelikle programı indirin ve kurun.
• Sonra format cd sini optik sürücüye takın.
• Flash disk i usb girişine takın. (Flash diskteki dosyalarınızı yedeklemeniz tavsiye edilir!)
• Programı çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran gelecek.
• Aşağıdaki resimde yazılanları uygulayın.
Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Usb+den+format+atma,+usb+den+format,+format

NOT-1: Format atacağınız zaman öncelikle bios tan First Boot Device yi flash disk seçmeniz gerekir ve yine biostan disk sürücülerinden (Hdd Devices) flash diski klavyenin en sağındaki rakamların yanındaki + tuşu ile en yukarı almanız gerekir.
NOT-2: Program dosyaları flash diske yazmaya başladığınızda bilgisayarınızda bir şey ile uğraşmayın, küçük bir donma veya takılmada yazım işlemi hatalı olabilir!!!

NOT-3: Formata başladığınızda ekranda iki seçenek çıkacak 1. yi seçin ve dosyaları kopyaladıktan sonra pc yeniden başlatılacak ve yine iki seçenek çıkacak bu defa 2. ciyi seçin kurulum tamamlanacaktır. (Şayet hiç bir seçeneği seçmezseniz, sistem kendisi otomatik olarak dediklerimi yapar.)

Usb’den Format Atma Resimli Anlatım Xp, Vista, Win7, Win8 Usb+den+format,+cd+rom+suz+format,+win+setup+from+usb,+first+partition

Hepsi Bu Takıldıgınız Konu Olursa Yorum ile Bildirin Lütfen Yardımcı Olmaya çalışim
Ykytasarim
Ykytasarim
Yönetici
Yönetici

Yazgığı konu 56
Puan 167
Teşekkür 2
üyelik tarihi 04/11/15

https://ykytasarim.forumdizini.com

- Similar topics