Tasarim & Kodlama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar
Ykytasarim
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Vote_lcapFormat Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Voting_barFormat Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Vote_rcap 
sende gel
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Vote_lcapFormat Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Voting_barFormat Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Vote_rcap 

Anahtar-kelime

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

En son konular
» 720izleyin
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyPaz Kas. 08, 2015 4:14 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Keramiya Film Teması
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:43 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Silidersiz Sade Film Dizi Teması indir
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:33 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Üst Slideri Youtube geçişli indir
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 9:03 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger renkli film sayfasi
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 8:56 pm tarafından Ykytasarim

» Blogger Siyah Film 1 teması
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 8:44 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Kırmızılı Sevgili index
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:37 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Siyah zakum çiçekli index
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:36 pm tarafından Ykytasarim

» Flatcast Siyah pembe Güllü index
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım EmptyCuma Kas. 06, 2015 7:33 pm tarafından Ykytasarim

Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım

Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Empty Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım

Mesaj tarafından Ykytasarim Perş. Kas. 05, 2015 9:34 pm

Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format++cd_icon

Format, cd, format cd si, resimli format cd si, format cd si hazırlama,format, cd, format hazırlama, xp format, xp format, windows 7 format, win7 format hazırlama, windows 7 dvd

Arkadaşlar basitçe Xp için bir format cd si nasıl hazırlanır onu resimli olarak anlatacağım.

Tabi ki de bunları Vista, win 7 veya başka işletim sistemi için de yapabilirsiniz.

Ve bu anlatacaklarım için format dvd si de hazırlayabilirsiniz. Tek fark optik sürücüye yazılabilir boş cd yerine, yazılabilir boş dvd takacaksınız.

Gerekli malzemeler:
- 1 adet yazılabilir boş cd
- Xp iso kalıbı
- Xp iso kalıbını cd ye yazmak için imageburn programı (bu program çok basit olduğu için seçtim.)
- Cd yazma özelliği olan bir optik sürücü (cd-writer)

Xp iso kalıbı demek, xp format cd si içeriğinin aynen kopyalanarak alınmasıdır. Ve bu kalıbı kullanarak istediğiniz kadar format cd si yapabilirsiniz.
Tabi bu kalıp orijinal cd den alınabildiği gibi korsan olarak da bir çok kopya mevcuttur.

Kalıp yazma programı yoksa aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirdiğiniz programı çift tıklayarak kurun.

Boş cd yi optik sürücüye takıp kapağını kapatın.

Kurduğunuz imageburn programını çalıştırın ve resimlerde gösterilenleri uygulayın.
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+1
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+2
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+3
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+4
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+5
Format Cd'si Hazırlama Resimli Anlatım Xp+format+cd+si+6
Cd yazma işlemi bitince optik sürücüden cd yi dışarı çıkaracak hemen içerialıp bir kez de onaylama için tarama yapacak. Sonra cd yi dışarı çıkaracak ve artık format cd niz hazır.

Güçlü  bir sisteminiz yok ise cd yazma işlemi sırasında pc ile hiç bişi yapmayın, en ufak bir donmada cd kullanılamaz hale gelebilir.
Ykytasarim
Ykytasarim
Yönetici
Yönetici

Yazgığı konu 56
Puan 167
Teşekkür 2
üyelik tarihi 04/11/15

https://ykytasarim.forumdizini.com

- Similar topics